Mutfaklarda üstün performanslı ürünleriyle sunduğu temizlik kadar tasarrufa da odaklanan Türkiye’nin bir numaralı bulaşık deterjanı markası Fairy’nin desteğiyle yayınlanan videolarda Refika Birgül, günlük hayatımızda gıdanın nasıl israf edildiğine, bunun önüne nasıl geçilebileceğine ve bereketin önemine dikkat çekiyor.
Eğitim, gazetemiz için her zaman çok önemli, çok öncelikli bir yere sahip. Laik ve bilimsel eğitimi tehlikeye atan her uygulamayı kamuoyuna duyurmanın en büyük sorumluluğumuz olduğu bilinciyle, eğitimin dinselleştirilmesine, çağdaşlıktan uzaklaştırılmasına yönelik her adımı haberleştiriyoruz.